LQP15MN2N9W02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP15MN2N9W02D
JLCPCB Part #
C1852713
Package
0402
Description
13@500MHz 190mA 2.9nH 400mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS