LQP15MN1N9W02D
MFR.Part #
LQP15MN1N9W02D
JLCPCB Part #
C703087
Description
1.9nH 13@500MHz 220mA 300mΩ 6GHz Thick Film Inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS