LQP15MN1N8B02D
MFR.Part #
LQP15MN1N8B02D
JLCPCB Part #
C77119
Description
1.8nH 13@500MHz 200mΩ 280mA 6GHz Thick Film Inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS