LQP15MN1N2W02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP15MN1N2W02D
JLCPCB Part #
C703112
Package
0402
Description
1.2nH 100mΩ 13@500MHz 390mA 6GHz Thick Film Inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS