LQP15MN18NG02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP15MN18NG02D
JLCPCB Part #
C113105
Package
0402
Description
13@500MHz 18nH 2Ω 3.1GHz 80mA ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS