LQP03TQ8N2H02D
MFR.Part #
LQP03TQ8N2H02D
JLCPCB Part #
C5752276
Description
17@500MHz 250mA 4.8GHz 650mΩ 8.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS