LQP03TQ3N2B02D
MFR.Part #
LQP03TQ3N2B02D
JLCPCB Part #
C6584775
Description
17@500MHz 240mΩ 3.2nH 450mA 9.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS