LQP03TQ1N4B02D
MFR.Part #
LQP03TQ1N4B02D
JLCPCB Part #
C237376
Description
1.4nH 100mΩ 16GHz 17@500MHz 700mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS