LQP03TN8N2J02D
MFR.Part #
LQP03TN8N2J02D
JLCPCB Part #
C206407
Description
14@500MHz 250mA 3.6GHz 700mΩ 8.2nH Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS