LQP03TN7N5J02D
MFR.Part #
LQP03TN7N5J02D
JLCPCB Part #
C206409
Description
14@500MHz 3.7GHz 300mA 600mΩ 7.5nH Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS