LQP03TN6N8J02D
MFR.Part #
LQP03TN6N8J02D
JLCPCB Part #
C162629
Description
14@500MHz 3.9GHz 300mA 6.8nH 600mΩ Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS