LQP03TN6N2H02D
MFR.Part #
LQP03TN6N2H02D
JLCPCB Part #
C162627
Description
14@500MHz 300mA 4GHz 6.2nH 600mΩ Thick Film Inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS