LQP03TN68NH02D
MFR.Part #
LQP03TN68NH02D
JLCPCB Part #
C162625
Description
1.1GHz 100mA 68nH 8@300MHz 8Ω Thick Film Inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS