LQP03TN5N1J02D
MFR.Part #
LQP03TN5N1J02D
JLCPCB Part #
C206412
Description
14@500MHz 350mA 4.2GHz 400mΩ 5.1nH Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS