LQP03TN4N3J02D
MFR.Part #
LQP03TN4N3J02D
JLCPCB Part #
C206415
Description
14@500MHz 350mA 4.3nH 400mΩ 5.3GHz Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS