LQP03TN4N2C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP03TN4N2C02D
JLCPCB Part #
C6980457
Package
0201
Description
14@500MHz 350mA 4.2nH 400mΩ 5.3GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS