LQP03TN4N2B02D
MFR.Part #
LQP03TN4N2B02D
JLCPCB Part #
C206416
Description
14@500MHz 350mA 4.2nH 400mΩ 5.3GHz Thin-Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS