LQP03TN3N1B02D
MFR.Part #
LQP03TN3N1B02D
JLCPCB Part #
C206428
Description
14@500MHz 250mΩ 3.1nH 450mA 8GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS