LQP03TN2N7C02D
MFR.Part #
LQP03TN2N7C02D
JLCPCB Part #
C185546
Description
10GHz 14@500MHz 2.7nH 200mΩ 500mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS