LQP03TN24NH02D
MFR.Part #
LQP03TN24NH02D
JLCPCB Part #
C206441
Description
12@500MHz 140mA 2.3Ω 24nH 2GHz Thick Film Inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS