LQP03TN1N5C02D
MFR.Part #
LQP03TN1N5C02D
JLCPCB Part #
C206447
Description
1.5nH 14@500MHz 150mΩ 15GHz 600mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS