LQP03TN1N4B02D
MFR.Part #
LQP03TN1N4B02D
JLCPCB Part #
C162602
Description
1.4nH 14@500MHz 150mΩ 16GHz 600mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS