LQP03TN1N3C02D
MFR.Part #
LQP03TN1N3C02D
JLCPCB Part #
C524637
Description
1.3nH 14@500MHz 150mΩ 17GHz 600mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS