LQP03TN16NH02D
MFR.Part #
LQP03TN16NH02D
JLCPCB Part #
C206454
Description
12@500MHz 16nH 2.2GHz 200mA 950mΩ Thick Film Inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS