LQP03TG9N1J02D
MFR.Part #
LQP03TG9N1J02D
JLCPCB Part #
C2049920
Description
1.4Ω 11@500MHz 200mA 4.5GHz 9.1nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS