LQP03TG8N2J02D
MFR.Part #
LQP03TG8N2J02D
JLCPCB Part #
C237578
Description
1.4Ω 12@500MHz 200mA 4.8GHz 8.2nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS