LQP03TG82NJ02D
MFR.Part #
LQP03TG82NJ02D
JLCPCB Part #
C237579
Description
1GHz 6@300MHz 7.15Ω 82nH 90mA Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS