LQP03TG4N3H02D
MFR.Part #
LQP03TG4N3H02D
JLCPCB Part #
C86116
Description
13@500MHz 300mA 4.3nH 580mΩ 6GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS