LQP03TG3N3B02D
MFR.Part #
LQP03TG3N3B02D
JLCPCB Part #
C86112
Description
13@500MHz 3.3nH 320mΩ 400mA 9.5GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS