LQP03TG3N2B02D
MFR.Part #
LQP03TG3N2B02D
JLCPCB Part #
C206427
Description
13@500MHz 3.2nH 320mΩ 400mA 6GHz Thin-Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS