LQP03TG2N8B02D
MFR.Part #
LQP03TG2N8B02D
JLCPCB Part #
C237463
Description
13@500MHz 2.8nH 250mΩ 450mA 6GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS