LQP03TG2N7C02D
MFR.Part #
LQP03TG2N7C02D
JLCPCB Part #
C337946
Description
11GHz 13@500MHz 2.7nH 250mΩ 450mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS