LQP03TG27NJ02D
MFR.Part #
LQP03TG27NJ02D
JLCPCB Part #
C237582
Description
1.7GHz 120mA 27nH 3.65Ω 7@500MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS