LQP03TG24NJ02D
MFR.Part #
LQP03TG24NJ02D
JLCPCB Part #
C909852
Description
120mA 24nH 2GHz 3.17Ω 7@500MHz Thick Film Inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS