LQP03TG20NJ02D
MFR.Part #
LQP03TG20NJ02D
JLCPCB Part #
C437354
Description
140mA 2.57Ω 2.6GHz 20nH 9@500MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS