LQP03TG1N8B02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP03TG1N8B02D
JLCPCB Part #
C86103
Package
0201
Description
1.8nH 12.5GHz 13@500MHz 200mΩ 500mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS