LQP03TG1N4C02D
MFR.Part #
LQP03TG1N4C02D
JLCPCB Part #
C703741
Description
1.4nH 13@500MHz 14GHz 150mΩ 600mA Thin-Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS