LQP03TG1N1B02D
MFR.Part #
LQP03TG1N1B02D
JLCPCB Part #
C86100
Description
1.1nH 12@500MHz 150mΩ 17GHz 600mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS