LQP03PN4N7J02D
MFR.Part #
LQP03PN4N7J02D
JLCPCB Part #
C2043850
Description
10@500MHz 140mΩ 4.4GHz 4.7nH 900mA ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS