LQP03PN2N2C02D
MFR.Part #
LQP03PN2N2C02D
JLCPCB Part #
C2043966
Description
10@500MHz 1A 2.2nH 55mΩ 9GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS