LQP03HQ9N1H02D
MFR.Part #
LQP03HQ9N1H02D
JLCPCB Part #
C337942
Description
20@500MHz 300mA 4.5GHz 400mΩ 9.1nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS