LQP03HQ6N8J02D
MFR.Part #
LQP03HQ6N8J02D
JLCPCB Part #
C337941
Description
20@500MHz 250mΩ 400mA 5.5GHz 6.8nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS