LQP03HQ6N2H02D
MFR.Part #
LQP03HQ6N2H02D
JLCPCB Part #
C2041601
Description
20@500MHz 250mΩ 400mA 5.5GHz 6.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS