LQP03HQ5N1H02D
MFR.Part #
LQP03HQ5N1H02D
JLCPCB Part #
C337940
Description
20@500MHz 250mΩ 400mA 5.1nH 5.5GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS