LQP03HQ4N4J02D
MFR.Part #
LQP03HQ4N4J02D
JLCPCB Part #
C3911240
Description
20@500MHz 250mΩ 4.4nH 400mA 7GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS