LQP03HQ3N7B02D
MFR.Part #
LQP03HQ3N7B02D
JLCPCB Part #
C2041997
Description
170mΩ 20@500MHz 3.7nH 500mA 7GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS