LQP03HQ3N5B02D
MFR.Part #
LQP03HQ3N5B02D
JLCPCB Part #
C3911055
Description
170mΩ 20@500MHz 3.5nH 500mA 7GHz Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS