LQP03HQ36NH02D
MFR.Part #
LQP03HQ36NH02D
JLCPCB Part #
C1857886
Description
1.5GHz 12@300MHz 150mA 2Ω 36nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS