LQP03HQ2N1C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP03HQ2N1C02D
JLCPCB Part #
C2043880
Package
0201
Description
120mΩ 2.1nH 20@500MHz 600mA 9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS