LQP03HQ1N7B02D
MFR.Part #
LQP03HQ1N7B02D
JLCPCB Part #
C2041495
Description
1.7nH 10GHz 20@500MHz 70mΩ 800mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS